ȘEFII DE PROMOȚIE

ȘEFII DE PROMOȚIE AI COLEGIULUI “ȘCOALA NAȚIONALĂ DE GAZ” (1976-2020)

Picture
 

Promoția

 

Numele și prenumele Specializarea
2019 – 2020 MUNTEAN ANDREEEA Tehnician în activități economice
2018-2019 FOIDAȘ ANDREI ȘTEFAN Matematică-Informatică
2017-2018 BLEAHU MARIA DIANA Tehnician ecolog și protecția calității mediului
2016-2017 BUTA ALESSIA LARISA TIFFANY Tehnician în activități economice
2015-2016 CSOMA MANUELA IOANA Tehnician în activități economice
2014-2015 TRANTESCU BIANCA ELENA Tehnician în activități economice
2013-2014 FODOR ANDREEA Matematică-Informatică
2012-2013 MURGULEȚ DIANA Matematică-Informatică
BARAC-ANTONESCU EMANUEL Matematică-Informatică
2011-2012 RADU CRISTINA ANDREEA Tehnician în activități economice
2010-2011 BABOI ARTUR CONSTANTIN Matematică-Informatică
2009-2010 TARNU ALEXANDRA ROXANA Matematică-Informatică
2008-2009 APINTEI IOANA MARIA Matematică-Informatică
2007-2008 BOBEȘ MARIA ALEXANDRA Matematică-Informatică
DOCA ALINA MARIA Matematică-Informatică
2006-2007 DIACONU VLAD MIHAI Matematică-Informatică
2005-2006 VIȘAN VIORICA Matematică-Informatică
2004-2005 AXENTE IOAN ALIN Filologie
IARU OANA Filologie
SZOMBATI ANDREEA Filologie
2003-2004 ROTAR MIHAI Matematică-Informatică
2002-2003 CRĂCIUN VOICHIȚA Matematică-Informatică
2001-2002 BĂDULESCU DORADA NATALIA Economic
2000-2001 VALEA ȘTEFAN Matematică-Informatică
1999-2000 VALEA SANDA MARIA Matematică-Informatică
1998 – 1999 VLĂDUŢ DANA ANDREEA Contabil-statistician
1997 – 1998 OLAI LAURA Contabil-statistician
1996 – 1997 STAICU IOAN Matematică-Informatică
1995 – 1996 BACIU MARIANA CORINA Laborant analize fizico-chimice
1994 – 1995 FLOREA IOANA Matematică-Informatică
1993 – 1994 GHIARMOTI ANDREEA Matematică-Informatică
1992 – 1993 RUS COSMINA MARIA Mecanic motoare termice
1991 – 1992 MARCU FLORIN Electronist montator şi depanator echipamente de automatizări
1990 – 1991 POPA VALENTIN Electronist pentru automatizări în foraj extracţie
1989 – 1990 MOVICĂ CONSTANTIN Electrician foraj extracţie
1988 – 1989 ANDREI ADRIAN VIOREL Lăcătuş mecanic construcţii industriale
1987 – 1988 RADU ADRIAN Electrician foraj extractie
1986 – 1987 BOLOGA GABRIEL FLORIN Sondor
1985 – 1986 STEINES MONIKA Mecanic motoare combustie internă
1984 – 1985 ZIMERMAN HANS Electronist pentru automatizări
1983 – 1984 TILEA MARIA Operator extracţie, transport, tratare ţiţei-gaze
1982 – 1983 BABA MARCELA Electromecanic foraj extracţie
1981 – 1982 MŰLLER PETRUŢA DITA DORINA Operator lucrări geologice
1980 – 1981 GRIGORESCU FLORIN Petrolist
1979 – 1980 IVĂNCESCU MONICA Electronist
1978 – 1979 MULLER MANFRED MIHAIL Electronist
1979 – 1978 UNTCH KLAUS DIETER Electronist pentru automatizări
1977 – 1978 PAVEL MARIANA NICOLINA Electronică industrială
1976 – 1977 POPA-DAVID MARIA-FELICIA Electronică industrială
1975 – 1976 TODEA CRISTIAN Forajul sondelor şi zăcămintelor de petrol şi gaze