Anunțuri

Rezultate concurs 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Anunț de ocupare 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Planul de școlarizare 2016-2017- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Rezultate şcolare 2013 - 2014

Lista elevilor premianți la olimpiade și concursuri în anul școlar 2013 - 2014.

 

Nr. crt.

Numele și prenumele

Disciplina

Locul

Clasa

Profesor coordonator

1

BUTA A. S. ALESSIA LARISA TIFFANY

Limba și literatura română

I-faza județeană

-Mențiune la faza națională

a IX-a

Tehnician în activități economice

Csiki Ligia

2

HAIMOVICI

I-faza județeană

-calificată faza națională

Mureșan Gabriel

3

TRANTESSCU D. BIANCA ELENA

Limba și literatura română

I-faza județeană

-Premiu special la faza națională

a XI-a

Tehnician în activități economice

Csiki Ligia

Concurs național de Matematică Aplicată Adolf Haimovici

I-faza județeană

-calificată la faza națională

Mureșan Gabriel

4

SĂRĂȘAN I. EVA DELIA

Limba și literatura română

III- faza județeană

a XI-a

Tehnician în activități economice

Csiki Ligia

5

BUTA  A.S. ALEXA FRANCESCA LARA

Limba și literatura română

I-faza județeană

-calificată la faza națională

a XII-a

Tehnician în activități economice

 

Csiki Ligia

Economie

I-Faza județeană

-participare faza națională

Hulpuș Eugen

6

FĂRCAȘU SONIA

Limba engleză

II-faza județeană

aXI Matematică Informatică

Muica Violeta

7

MUICA RADA MARIA

Limba engleză

II-faza județeană a

a XII-a

Tehnician în activități economice

 

Muica Violeta

8

CRĂCIUN DANIELA

Limba engleză

III-faza județeană

aXII -Matematică Informatică

Muica Violeta

9

CSOMA  MANUELA

Concurs național de Matematică Aplicată Adolf Haimovici

I-faza județeană

III-faza națională

Medalie de bronz

aX-a Tehnician în activități economice

Mureșan Gabriel

10

MORAR ELENA

Concurs național de Matematică Aplicată Adolf Haimovici

II – județ

XII Economic

Miulescu Emilian

11

DEJAN MIHAI

Concurs național de Matematică Aplicată Adolf Haimovici

II-naționala

IX Economic

Benyi Iuliu

12

ALDEA ROXANA

Informatică

MENȚIUNE

IX Mate-info

Vinți Margareta

13

COZUC ANDREEA

Informatică

MENȚINE

IX Mate-info

Vinți Margareta

14

MICU T.I. ELENA SANDA

Informatică

I Faza județeană

 

IX Mate-info

Vinți Margareta

15

BRAGA G. F. CRISTINA

Informatică

III Faza județeană

 

IX Mate-info

Vinți Margareta

16

LUPEAN G. HORAȚIU ȘTEFAN

Informatică

IFaza județeană

Participare faza națională

XII Mate-info

Vinți Margareta

17

ZEGREANU I. CRISTIAN

Informatică

III Faza județeană

 

XII Mate-info

Vinți Margareta

18

FOLOBA R. ANCA ȘTEFANIA

Informatică

MENȚIUNE Faza județeană

 

XII Mate-info

Vinți Margareta

19

POPA CĂTĂLIN

Informatică

II Faza județeană

Participare faza națională

X Mate-info

Ignat Corenelia

20

SĂTEANU VLAD ANDREI

Informatică

III Faza judeteana

X Mate-info

Ignat Corenelia

21

ANDRASI LADISLAU

Informatică

MENȚIUNE

X Mate-info

Ignat Corenelia

22

BUCUR TIMOTEI

Informatică

I-Faza județeană

Participare faza națională

XI Mate-info

Ignat Corenelia

23

ȘERBAN SERGIU NICOLAE

Fizică

III

Medalie de bronz

IX Mate-info

Bugar Paraschiva

24

VINȚI CRISTINA

Fizică

MENȚIUNE de onoare Faza județeană

 

IX Mate-info

Bugar Paraschiva

25

ROMAN VLAD

Fizică

IIFaza județeană

Medalie de argint

 

X Mate-info

Bugar Paraschiva

26

BENYI ANDREI IONUȚ

Fizică

MENȚIUNE de onoare

Faza județeană

 

X Mate-info

Bugar Paraschiva

27

BUCUR TIMOTEI

Fizică

III Faza județeană

Medalie de bronz

 

XI Mate-info

Bugar Paraschiva

28

SUCIU OVIDIU CRISTIAN

Fizică

MENȚIUNE de onoare

XI Mate-info

Bugar Paraschiva

29

PAȘCALĂU PATRICIA

ISTORIE

MENȚIUNE

 

 

30

FEISAN I. NICOLETA TEODORA

 

Economice

I-faza județeană

-participare faza națională

XI Economic

Custelcean Corina

Aldea Ana

Pop Ovidiu

31

CORFAR V. ANAMARIA

 

 

II-faza județeană

XI Economic

Custelcean Corina

Aldea Ana

Pop Ovidiu

32

CĂLUGĂR I. GEORGIANA

 

 

II-faza județeană

XII Economic

Custelcean Corina

Aldea Ana

Pop Ovidiu

33

MORAR L. ELENA ADINA

 

Economice

I-faza județeană

-participare faza națională

XII Economic

Morariu Ana

Pop Ovidiu

34

Economie

II-faza județeană

-calificată faza națională

XII Economic

Hulpuș Eugen

Concurs național de Matematică Aplicată Adolf Haimovici

II-faza județeană

XII Economic

Miulescu Emilian

35

SZANTO A.  MELINDA

 

Economice

III-faza județeană

XII Economic

Morariu Ana

Pop Ovidiu

36

DANCU ALISA

Economie

III-faza județeană

XII Economic

Hulpuș Eugen

37

COMAN N. LAURENȚIU

Electro.-Automatizări

I-faza județeană

-participare faza națională

XI Tehnician in automatizari

Moldovan Rodica

Mureșan Sofia

Rus Nicolae

38

CORLEA A. MIHAI

Electro.-Automatizări

I-faza județeană

-participare faza națională

A XII-a Tehnician în automatizări

Moldovan Rodica

Mureșan Sofia

Rus Nicolae

39

LENGHEL N. MARIUS

Electro.-Automatizări

II-faza județeană

 

A XII-a Tehnician în automatizări

Moldovan Rodica

Mureșan Sofia

Rus Nicolae

40

CĂLBOREAN L. DENISA

Protecția mediului

I-faza județeană

-participare faza națională

XI Ecologie

Moldovan Lenuța

Oprișor Cornelia

Concursul național de chimie Petru Poni

I-faza județeană

-participare faza națională

XI Ecologie

Ion Elena Teodora

41

NEAGU S. SAVU

FLORIN

Concursul național de chimie Petru Poni

I-faza județeană

-mențiune specială faza națională

IX Ecologie

Mihaiu Simona

42

SABĂU A. MARIA

ALEXANDRA

Concursul național de chimie Petru Poni

III- faza județeană

IX Ecologie

Mihaiu Simona

43

LUNGU V. ANDRADA

Concursul național de chimie Petru Poni

I-faza județeană

-participare faza națională

IX Economic

Custelcean Corina

44

GAVRIL BOGDAN

Concurs național Știu și aplic Securitatea și sănătatea în muncă se desprinde de pe băncile școlii

II-faza județeană

XI Mecanică

Racea Dorel

Szoke Sabin

45

JECAN BOGDAN

Concurs național Știu și aplic Securitatea și sănătatea în muncă se desprinde de pe băncile școlii

II-faza județeană

XI Mecanică

Racea Dorel

Szoke Sabin

46

BACIU FLORIN SEBASTIAN

Concurs național Știu și aplic Securitatea și sănătatea în muncă se desprinde de pe băncile școlii

II-faza județeană

XI Mecanică

Racea Dorel

Szoke Sabin

47

MĂIEREAN ALEXANDRU

Tenis de masă

I-                   Județean

XII Mate-info

Cioc Maria

48

MĂRGINEAN MĂDĂLINA

Tenis de masă

II-                Județean

XII Mate-info

Cioc Maria

49

RÎȘNIȚĂ ANAMARIA

Tenis de masă

III-             Județean

XII Ecologie

Cioc Maria

50

DELIMAN ANTONIO

Șah

I faza județeană

XII Mate-info

Cioc Maria

51

ALEXEI CRISTINA

MOLDOVAN IOANA

MOGA ALINA

ȘERBAN MARIANA

RADU IOANA

BÎRZA DENISA

TĂUNEAN DENISA

CRAIU DIANA

VASIU IOANA

MIHAI SEMIDA

BĂRDAI DENISA

MOLDOVAN ANDREEA

ISAILA SILVIU

HALASZ RAZVAN

DAMIAN CLAUDIU

CRIȘAN CĂTĂLIN

MUNTEANU RAZVAN

MOZEȘ FLORIN

BALABAN ALIN

ANDREI IOAN

IGNUȚĂ RĂZVAN

GORDIȚĂ SEBASTIAN

STROIA LAURENȚIU

ZAHARIE TEOFIL

DEACONU ELENA

HOLERGA ALISA

HAȘU DIANA

POPA CĂTĂLIN

BENYI IONUȚ

ROMAN VLAD

Arena Leilor – Școala Altfel – Să știi mai multe să fii mai bun

I – faza județeană/ secțiunea consiliere și orientare

I – faza națională/ secțiunea consiliere și orientare

-          Cel mai bun proiect educațional al anului 2014

X Mate-info

X Economic

X Electro A

X Electro B

X Turism

Pop Ovidiu

Pasc Viorel

52

ROMAN VLAD

Olimpiada de Geografie

III – faza județeană

X Mate-info

Sas Ioan

53

SIMA DAN

Sesiune de comunicări ștințifice

I – faza județeană

II – faza națională

X Mate-info

Sas Ioan

54

CIUCOR CLAUDIU

Olimpiada de Geografie

II – faza județeană

XI Electro

Fabian Katalin

55

REMETE DUMITRU

Olimpiada de Geografie

II – faza județeană

XII Economic

Fabian Katalin