Anunțuri

Rezultate concurs 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Anunț de ocupare 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Planul de școlarizare 2016-2017- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Rezultate şcolare 2012 - 2013

Lista elevilor premianți la olimpiade și concursuri în anul școlar 2012 - 2013.

 

Numele si prenumele Clasa Premiul Tip concurs Etapa Disciplina Denumire concurs
Andrasi Ladislau IX mentiune olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Armean Diana XII II concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Barabas Razvan XII I olimpiada judeteana engleza Olimpiada judeteana de Limba Engleza
Barac Antonescu Daniel X II olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Barac Antonescu Emanuel XII I olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Bardai Mihaela XII mentiune olimpiada judeteana economie Olimpiada de stiinte sociale
Bobes Cristina XI I concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Bucur Timotei X III olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Bucur Timotei X mentiune concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Bucur Timotei X mentiune concurs interjudetean matematica Concursul interjudetean de matematica "Gheorghe Lazar"
Buta Alexa Francesca Lara XI III olimpiada judeteana romana Olimpiada de Limba comunicare si literatura romana
Calugar Georgiana XI mentiune olimpiada judeteana economic administrativ comert Olimpiada la disciplinele din aria curriculara "Tehnologii"
Chirila Doriana XII III concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Chirnogea Catalin Adrian XI mentiune olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Cosma Manuela IX mentiune concurs judeteana matematica

Concursul national de matematica aplicata "A.Haimovici"

Fărcaşu Sonia X II concurs judeteana engleză

Olimpiada judeţeană de Limba Engleză

Fekete Alexandru X I concurs judeteana engleză

Olimpiada judeţeană de Limba Engleză

Florea Dragos XII mentiune olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Foloba Anca Stefania XI I olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Haidu Alexandra Mihaela XII III olimpiada judeteana economic administrativ comert Olimpiada la disciplinele din aria curriculara "Tehnologii"
Haidu Alexandra Mihaela XII mentiune olimpiada judeteana TIC Olimpiada de tehnologia informatiei
Istoan Titus IX mentiune olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Lupean Horatiu Stefan XI II olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Mai Andreas X I concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Maierean Alexandru I olimpiada judeteana tenis de masa Olimpiada nationala a sportului scolar
Morar Elena Adina XI mentiune olimpiada nationala economic administrativ comert Olimpiada la disciplinele din aria curriculara "Tehnologii"
Morar Elena Adina XI I olimpiada judeteana economic administrativ comert Olimpiada la disciplinele din aria curriculara "Tehnologii"
Morar Elena Adina XI II concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Muica Rada XI I olimpiada judeteana engleza Olimpiada judeteana de Limba Engleza
Murgulet Diana XII mentiune olimpiada judeteana romana Olimpiada de Limba comunicare si literatura romana
Murgulet Diana XII I olimpiada judeteana engleza Olimpiada judeteana de Limba Engleza
Negru Adela XII mentiune concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Negru Adela XII I olimpiada judeteana economie Olimpiada de stiinte sociale
Pascalau Patricia X II olimpiada judeteana istorie Olimpiada de istorie
Popa Catalin IX II olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica
Popa Iulian XII menţiune olimpiada judeteana iengleză Olimpiada judeţeană de Limba engleză
Puscas Claudiu Florin X mentiune concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Rîmbu Casiana XII III olimpiada judeteana engleză Olimpiada judeţeană de Limba engleză
Rasnita Anamaria III olimpiada judeteana tenis de masa Olimpiada nationala a sportului scolar
Roman Vlad IX I olimpiada judeteana engleza Olimpiada judeteana de Limba Engleza
Sabau Ana Maria X mentiune concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Savut Lia Claudia XII II olimpiada judeteana economic administrativ comert Olimpiada la disciplinele din aria curriculara "Tehnologii"
Szekeres Magdi XII mentiune concurs judeteana matematica Concursul national de matematica aplicata "A. Haimovici"
Taunean Roxana Andreea XI II olimpiada judeteana economic administrativ comert Olimpiada la disciplinele din aria curriculara "Tehnologii"
Zegreanu Cristian Ioan XI mentiune olimpiada judeteana informatica Olimpiada de informatica