Anunțuri

Rezultate concurs 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Anunț de ocupare 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Planul de școlarizare 2016-2017- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Rezultate şcolare 2011 - 2012

Lista elevilor premianți la olimpiade și concursuri în anul școlar 2011 - 2012.

 

Numele și prenumele Clasa Premiul Competiția Etapa Disciplina
Bacea Dan Sebastian Informatică X I concurs Informatică
Bacila Ana Maria Ecologie XI olimpiada judeteana tehnologii
Barabas Razvan Informatică XI mentiune olimpiada judeteana romana
Barabas Razvan Informatică XI mentiune olimpiada judeteana engleza
Barac Antonescu Daniel Informatică XI III olimpiada judeteana matematica
Barac Antonescu Emanuel Informatică XI olimpiada judeteana matematica
Bucur Timotei Informatică IX I olimpiada judeteana matematica
Bucur Timotei Informatică IX mentiune olimpiada judeteana fizica
Bucur Timotei Informatică IX II olimpiada judeteana chimie
Budur Alisa Informatică X III olimpiada judeteana fizica
Buryan Tunde Electro autom IX Mag II olimpiada judeteana maghiara
Buta Francesca Economic X I olimpiada judeteana romana
Calborean Catalina Ecologie XI olimpiada judeteana tehnologii
Calborean Denisa mentiune olimpiada judeteana chimie
Ciucor Claudiu I concurs locala antidrog
Craciun Daniela Informatică X I concurs Informatică
Craciun Daniela Informatică X III olimpiada judeteana engleza
Crisan Denis I concurs locala antidrog
Dangulea Sebastian I concurs locala antidrog
Deliman Antonio Informatică X II olimpiada judeteana sah
Dulau Anda Ecologie XI olimpiada judeteana tehnologii
Duma Alexandra Ecologie XI I olimpiada judeteana tehnologii
Echipa SNG Medias II olimpiada judeteana handbal baieti
Echipa SNG Medias I olimpiada municipala handbal baieti
Echipa SNG Medias II olimpiada municipala handbal fete
Echipa SNG Medias III olimpiada municipala baschet baieti
Echipa SNG Medias III olimpiada judeteana baschet fete
Echipa SNG Medias II olimpiada municipala baschet fete
Echipa SNG Medias III olimpiada municipala fotbal
Echipa SNG Medias participare concurs locala fotbal
Echipa SNG Medias I concurs locala baschet fete
Echipa SNG Medias III concurs locala baschet baieti
Echipa SNG Medias participare concurs locala muzica
Echipa SNG Medias I concurs locala dans
Fagarasi Titus Informatică XI III olimpiada judeteana engleza
Farcasu Sonia Informatică IX mentiune olimpiada judeteana romana
Florea Dragos Informatică XI I olimpiada judeteana matematica
Fodor Andreea Informatică X mentiune olimpiada judeteana romana
Fodor Andreea Informatică X II olimpiada judeteana fizica
Fodor Andreea Informatică X III simpozion
Foloba Anca Stefania Informatică X I olimpiada judeteana fizica
Foloba Anca Stefania Informatică X II olimpiada judeteana matematica
Gaban Ionut Informatică X III olimpiada judeteana fizica
Istrate Mihnea I olimpiada judeteana chimie
Istrate Mihnea Informatică XI III olimpiada judeteana engleza
Lazăr Călin Economic X III concurs judeteana atletism
Lupean Horatiu Ștefan Informatică X I olimpiada judeteana matematica
Lupean Horatiu Ștefan Informatică X I olimpiada judeteana Informatică
Maierean Alexandru Informatică X III olimpiada judeteana tenis de masa
Maierean Alexandru Informatică X III olimpiada municipala tenis de masa
Migea Raluca Ecologie XI olimpiada judeteana tehnologii
Morariu Alexandra mentiune olimpiada judeteana chimie
Muica Rada Economic X III olimpiada judeteana romana
Muica Rada Economic X I olimpiada judeteana engleza
Murgulet Diana Informatică XI II olimpiada judeteana romana
Murgulet Diana Informatică XI II olimpiada judeteana engleza
Murgulet Diana Informatică XI I concurs nationala engleza
Oltean Denisa Raluca I concurs locala
Pataki Horea Informatică X II concurs atletism
Parlea Emanuel Electro autom IX R I concurs kumite
Parlea Emanuel Electro autom IX R I concurs kumite
Parlea Emanuel Electro autom IX R II concurs kumite
Perlea Sorin Informatică X mentiune concurs Informatică
Popa Iulian Informatică XI mentiune olimpiada judeteana engleza
Rasnita Anamaria Electro autom IX R III concurs locala tenis de masa
Recorean Roxana Economic X I concurs locala cros
Recorean Roxana Economic X I simpozion internationala chimie
Recorean Roxana Economic X I concurs locala
Recorean Roxana Economic X III concurs judeteana atletism
Recorean Roxana Economic X II concurs judeteana atletism
Rimbu Casiana Informatică XI mentiune olimpiada judeteana engleza
Risnita Ana Maria Electro autom IX R III olimpiada judeteana tenis de masa
Risnita Ana Maria Electro autom IX R III olimpiada municipala tenis de masa
Sminchise Oana Informatică  Xmentiune simpozion
Suciu Ovidiu Informatică IX mentiune olimpiada judeteana fizica
Trantescu Bianca Economic IX I olimpiada judeteana romana
Trantescu Bianca Economic IX III olimpiada judeteana engleza
Vandor Daniela Informatică XI I olimpiada judeteana sah
Vandor Daniela Informatică XI III olimpiada judeteana romana
Zegreanu Cristian Ioan Informatică X II olimpiada judeteana matematica
Zegreanu Cristian Ioan Informatică X III olimpiada judeteana fizica