Anunțuri

Turneul claselor a VIII-a-19-20 mai 2017-program sportiv și program concursuri.


Program "ȘCOALA ALTFEL" -15-19 mai 2017-AICI


Rezultate concurs 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Anunț de ocupare 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Planul de școlarizare 2017-2018- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Rezultate şcolare 2010 - 2011

Lista elevilor premianți la olimpiade și concursuri în anul școlar 2010 - 2011.

 

Numele si prenumele Clasa Premiul Competitia Etapa Disciplina
Anghel Sonia XI laboranti I simpozion internationala chimie
Armean Diana X economic mentiune olimpiada judeteana matematica
Armean Diana X economic II simpozion internationala chimie
Baboi Artur XII matematica informatica II olimpiada judeteana matematica
Barabas Razvan X matematica informatica participare baraj concurs nationala engleza
Bacea Dan Sebastian X matematica informatica I concurs informatica
Barac Antonescu Emanuel X matematica informatica I olimpiada judeteana informatica
Barac Antonescu Emanuel X matematica informatica mentiune simpozion internationala chimie
Bardai Mihaela X economic III olimpiada judeteana istorie
Bobes Cristina IX matematica informatica I olimpiada judeteana germana
Bobes Cristina IX matematica informatica participant olimpiada nationala germana
Boțoc Cristina IX economic I simpozion internationala chimie
Bucur Laurentiu IX matematica informatica II olimpiada judeteana TIC
Budur Alisa Daniela X matematica informatica III olimpiada judeteana fizică
Bungiac Sonia XII ecologie I olimpiada judeteana tehnologii
Bungiac Sonia XII ecologie II olimpiada judeteana chimie
Bungiac Sonia XII ecologie diploma merit olimpiada nationala tehnologii
Bungiac Sonia XII ecologie I simpozion internationala chimie
Buta Francesca IX economic II olimpiada judeteana romana
Buta Francesca IX economic II olimpiada judeteana istorie
Buta Francesca IX economic III simpozion nationala creație literară
Campean Andrei XII ecologie III olimpiada judeteana chimie
Călugăr Georgiana IX economic III simpozion internationala chimie
Călugăr Georgiana IX economic mențiune concurs judeteana chimie
Chirnogea Catalin IX matematica informatica I olimpiada judeteana informatica
Chirnogea Catalin IX matematica informatica participant olimpiada nationala informatica
Chirnogea Catalin IX matematica informatica participare baraj concurs Cangurul nationala matematică
Ciora Radu XII ecologie mentiune olimpiada judeteana geografie
Cismaș Denisa IX economic mențiune olimpiada judeteana chimie
Cismaș Denisa IX economic mențiune concurs național judeteana chimie
Cisteian Cristian X comert II concurs judeteana educatie civica
Codita Ionut IX ecologie mentiune olimpiada nationala chimie
Codita Ionut IX ecologie I olimpiada judeteana chimie
Codita Ionut IX ecologie I concurs proiecte nationala voluntariat
Codita Ionut IX ecologie mențiune concurs național judeteana chimie
Codita Ionut IX ecologie II simpozion internationala chimie
Codita Ionut IX ecologie III simpozion regionala chimie
Coman David X electronica III concurs nationala culturism
Coman David X electronica III concurs zonala culturism
Coman Iosua X electronica I concurs nationala culturism
Coman Iosua X electronica I concurs zonala culturism
Craciun Daniela IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana engleza
Craciun Daniela IX matematica informatica III olimpiada judeteana TIC
Cucean Cristian XII matematica informatica I concurs judeteana tenis de masa
Dancu Alisa IX economic mențiune simpozion internationala chimie
Dăbău Emil XI electrotehnic II concurs nationala atletism
Deliman Antonio IX matematica informatica II concurs nationala șah
Fagarasi Titus X matematica informatica mentiune olimpiada judeteana informatica
Fagarasi Titus X matematica informatica mentiune olimpiada judeteana romana
Fagarasi Titus X matematica informatica II simpozion internationala chimie
Fazakas Oana IX economic I simpozion internationala chimie
Florea Dragos X matematica informatica mentiune olimpiada judeteana informatica
Florescu Clarisa IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana informatica
Fodor Andreea IX matematica informatica III olimpiada judeteana romana
Fodor Andreea IX matematica informatica mențiune olimpiada judeteana fizică
Foloba Anca IX matematica informatica II olimpiada judeteana informatica
Foloba Anca IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana chimie
Foloba Anca IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana geografie
Foloba Anca IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana fizică
Galca Karina IX economic mentiune olimpiada judeteana engleza
Galca Karina IX economic III simpozion internationala chimie
Găban Ionuț IX matematica informatica mențiune olimpiada judeteana fizică
Gligore Georgiana IX ecologie II olimpiada judeteana chimie
Gligore Georgiana IX ecologie II concurs național judeteana chimie
Gligore Georgiana IX ecologie II concurs judeteana chimie
Gligore Georgiana IX ecologie mențiune concurs judeteana chimie
Gligore Georgiana IX ecologie II simpozion internationala chimie
Gligore Georgiana IX ecologie II concurs judeteana chimie
Grecu Diana XI laboranti I simpozion internationala chimie
Grosuleac Adrian XIII instalatori I olimpiada judeteana tehnologii
Haidu Alexandra X economic II simpozion internationala chimie
Lazăr Călin IX economic II concurs judeteana atletism
Logean Diana Alexandra X ecologie II olimpiada judeteana chimie
Lup Cristina X matematica informatica I simpozion internationala chimie
Lupean Horatiu IX matematica informatica III olimpiada judeteana informatica
Maieran Cristina X matematica informatica I simpozion internationala chimie
Măierean Alexandru IX matematica informatica III concurs judeteana tenis de masă
Megieșan Mihaela IX economic II simpozion internationala chimie
Migea Rares XII matematica informatica II olimpiada judeteana geografie
Mija Iosif XII electonisti I olimpiada nationala tehnologii
Mija Iosif XII electonisti I olimpiada judeteana tehnologii
Moldovan Catalin XI economic I olimpiada judeteana matematica
Moldovan Catalin XI economic I olimpiada judeteana TIC
Moldovan Cosmin X matematica informatica mentiune olimpiada judeteana istorie
Morar Elena IX economic III simpozion internationala chimie
Morar Elena IX economic mențiune concurs judeteana chimie
Morozan Claudiu XI electrotehnic I concurs judeteana ecologie - dans modern
Muica Rada IX economic I olimpiada judeteana engleza
Muica Rada IX economic participant olimpiada nationala engleza
Muica Rada IX economic II olimpiada judeteana romana
Muica Rada IX economic I simpozion nationala creație literară
Murgulet Diana X matematica informatica I olimpiada judeteana engleza
Murgulet Diana X matematica informatica participant olimpiada nationala engleza
Murgulet Diana X matematica informatica I olimpiada judeteana romana
Murgulet Diana X matematica informatica mentiune olimpiada nationala romana
Murgulet Diana X matematica informatica mentiune olimpiada judeteana informatica
Murgulet Diana X matematica informatica mentiune concurs nationala critica literara
Murgulet Diana X matematica informatica I simpozion nationala creatie literara
Negrea Dana IX economic I simpozion internationala chimie
Negru Adela X economic III olimpiada judeteana matematica
Negru Adela X economic I simpozion internationala chimie
Paraschiv Antonio IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana chimie
Paraschiv Antonio IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana geografie
Pataki Horia IX matematica informatica I campionat judeteana atletism
Pânzariu Andreea IX economic mențiune simpozion internationala chimie
Perlea Sorin IX matematica informatica III olimpiada judeteana TIC
Peteleaza Claudiu X matematica informatica mentiune olimpiada judeteana informatica
Petrascu Adriana IX ecologie I concurs judeteana muzica
Popa Daniel X matematica informatica II simpozion internationala chimie
Popa Iulian X matematica informatica I simpozion internationala chimie
Popovici Cristiana X matematica informatica III simpozion internationala chimie
Popovici Sergiu X constructii II concurs judeteana educatie civica
Rad Diana IX ecologie mentiune concurs național judeteana chimie
Radu Cristina IX economic mențiune simpozion internationala chimie
Rasnoveanu Cosmina IX economic I simpozion internationala chimie
Recorean Roxana IX economic I simpozion internationala chimie
Recorean Roxana IX economic II concurs judeteana atletism
Recorean Roxana IX economic III concurs judeteana atletism
Rasnoveanu Cosmina IX economic I simpozion nationala grafică
Scriba Roxana IX economic III simpozion internationala chimie
Sminchise Oana X matematica informatica mentiune simpozion calitate si modernitate in invatamant
Stanciu Lorena X matematica informatica II simpozion nationala fotografie
Stanciu Lorena X matematica informatica II simpozion internationala chimie
Stanciu Lorena X matematica informatica III simpozion internationala chimie
Szanto Melinda IX economic III simpozion internationala chimie
Szilagy Andreea XII economic mentiune olimpiada judeteana tehnologii
Șerban Mariana IX economic II simpozion internationala chimie
Tăunean Roxana IX economic II simpozion internationala chimie
Tiulinieanu Ionuț XI electrotehnic mențiune olimpiada judeteana tehnică și automatizări
Tudoran Ruxandra X economic I simpozion internationala chimie
Tudose Adriana X matematica informatica premiu special simpozion internationala chimie
Tuli Loredana IX economic mențiune simpozion internationala chimie
Tuli Loredana IX economic mențiune concurs național judeteana chimie
Vandor Daniela X matematica informatica I olimpiada judeteana sah
Vandor Daniela X matematica informatica I simpozion internationala chimie
Zegreanu Cristian IX matematica informatica II olimpiada judeteana informatica
Zegreanu Cristian IX matematica informatica mentiune olimpiada judeteana chimie
Zegreanu Cristian IX matematica informatica mențiune olimpiada judeteana fizică
Zegreanu Cristian IX matematica informatica participare baraj concurs Cangurul nationala matematică