Anunțuri

Rezultatele finale la concursul de angajare pe 5 posturi vacante- aici


Concurs de angajare 5 posturi vacante- detalii aici


Ziua europeană a limbilor străine marcată la SNG-25.09.2017-poze aici


ASIGURAREA CALITĂȚII-Raport RAEI-aici


Planul de școlarizare 2017-2018- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Rezultate şcolare 2008 - 2009

Lista elevilor premianți la olimpiade și concursuri în anul școlar 2008 - 2009.

 

Olimpiadele de cultură generală - faza naţională

- Premiul I – Concursul „Vranceanu - Procopiu” – Baboi Artur – cl.X
- Premiul III – Olimpiada de lb.romana – Vandor Teodora –cl.XII
- Mentiune – Olimpiada de lb. romana – Vincze Andrea – cl.XII
- Mentiune – Olimpiada de lb. romana – Apintei Ioana – cl.XII
- Diploma de participare – Concursul national „Be a leader” – Negreanu Alina – cl. XII
- Diploma de participare – Concursul national „Be a leader” – Apintei Ioana – cl. XII
- Diploma de participare – Olimpiada de geografie – Langa Cristina
- Diploma de merit – Olimpiada de fizica – Baboi Artur – cl.X

 

Olimpiadele de cultură generală - faza judeţeană

- Premiul I – Olimpiada de fizică – Baboi Artur cl.X
- Premiul I – Olimpiada de geografie – Langa Cristina cl. XII
- Premiul I – Olimpiada de informatica - Baboi Artur cl.X
- Premiul I – Olimpiada de lb. maghiara - Șipoș Eniko, Molnar Eniko – cl. XI
- Premiul I – Concursul “Apa un miracol” – Surdu Sorina
- Premiul I – Concursul “Apa un miracol” - Vasiu Viorica
- Premiul I – Concursul “Apa un miracol” - Panazan Diana
- Premiul I – Concursul “Apa un miracol” - Lup Daniel
- Premiul II – Concursul de Matematica Aplicata “Adolf Haimovici” – Moldovan Catalin – cl.IX
- Premiul II – Olimpiada de geografie – Nan Daniela, Ciora Radu
- Premiul II – Concursul european de matematica aplicata “Cangurul” – Baboi Artur – cl. X
- Premiul II - Olimpiada de lb. maghiara – Torok Ildiko, Bogosi Aliz –cl.XI
- Premiul II – Concursul „Chimia, prieten sau dusman” – Grosu Cristina, Kurtus Agnes – cl.XI
- Premiul II – Concursul „Apa un miracol” – Ganfalean Bogdan –cl XI
- Premiul II – Concursul „Apa un miracol” – Hodarnau Adina –cl XII
- Premiul II – Concursul „Apa un miracol” – Barabas Lavinia  –cl XII Premiul II – Concursul „Apa un miracol” – Stan Paul –cl XII
- Premiul II – Concursul de matematica „Gheorghe Lazar” – Baboi Artur – cl.X
- Premiul III – Olimpiada de romana – Vandor Teodora – cl.XII
- Premiul III - Concursul de matematica „Gheorghe Lazar” – Capalnean Sorana –cl.XII
- Premiul III - Olimpiada de lb. maghiara – Katona Kinga, Karacsony Krisztina, Fagarasi Lorand – cl. XI
- Premiul III – Olimpiada de chimie – Popa Daniel
- Premiul III – Concursul de informatica aplicata – Vandor Teodora –cl. XII
- Premiul III – Concursul European de matematica aplicata “Cangurul” –Capalnean Sorana – cl.XII
- Premiul III - Concursul „Apa un miracol” – Grosu Cristina
- Premiul III – Olimpiada de chimie – Popa Daniel  -cl. X
- Premiul III – Concursul de matematica “Nicolae Paun” – Baboi Artur – cl. X
- Mentiune – Concursul de informatica aplicata – Isaila Bogdan –cl.XII
- Mentiune – Concursul de informatica aplicata – Banciu Florin –cl.XII
- Mentiune – Olimpiada de informatica – Capalnean Sorana-cl.XII
- Mentiune - Concursul de matematica „Gheorghe Lazar” –Marcuta Lucian – cl.IX
- Mentiune – Concursul “Spectacolul stiintei” – Anghel Andreea, Grecu Diana
- Mentiune – Olimpiada de chimie – Man Teodora  -cl. X

 

Olimpiadele tehnologii - faza naţională

- Diploma de participare – Tehnic - Ratiu Ioan -cl.XI
- Diploma de participare – Tehnic - Boier Alexandru – cl.XIII

 

Olimpiadele tehnologii - faza judeteana

- Premiul I – Electronist aparate si echipamente – Cristea Adrian
- Premiul I –Tehnic – Ratiu Ioan  -cl.XI
- Premiul I – Tehnic – Boier Alexandru – cl.XIII
- Premiul II – Tehnic – Mija Iosif – cl.XI
- Premiul II – Tehnic – Banciu Florin –cl.XI
- Premiul II – Tehnic – Motriuc Alexandru – cl.XII
- Premiul II – Tehnic – Cucu Mircea – cl.XII
- Premiul II – Tehnic – Coltea Sorin – cl.XIII
- Premiul II – Concursul de arta plastica “N.N. Tonitza” –Giurca Cristian – cl XI
- Premiul III – Tehnic – Mircea Alexandra – cl.XII
- Premiul III – Tehnic – Zeca Marian – cl.XIII
- Mentiune – Tehnic – Aldea Rares – cl.XI
- Mentiune – Tehnic – Muntean Adrian – cl.XIIP
- Mentiune – Tehnic – Sandu Marius – cl.XII

 

Concursuri sportive - faza naţională

- Diploma de participare – tenis de masa -|Cucean Eugen – cl.X
- Diploma de participare – sah – Vandor Teodora cl.XII

 

Concursuri sportive - faza judeteana

- Locul I – tenis de masa – Cucean Eugen – cl. X
- Locul I – cros – Halmaciu Ana
- Locul I – baschet „Cupa 1 Iunie” – SNG Medias
- Locul I – sah – Vandor Teodora cl.XII
- Locul III – Campionatul National Individual de Juniori II – Vincze Andrea – cl.XII
- Locul II – kata – Dragoman Roxana
- Locul III – Campionatul National Individual de Juniori II – Cucean Eugen – cl.X
- Locul III – Campionatul National Individual de Juniori II –Munteanu Lucian