Anunțuri

Rezultate concurs 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Anunț de ocupare 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Planul de școlarizare 2016-2017- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Rezultate şcolare 2007 - 2008

Lista elevilor premianți la olimpiade și concursuri în anul școlar 2007 - 2008.

 

Olimpiadele de cultură generală - faza naţională

- Diploma de excelenţă - Fizică - Baboi Artur - cl.IX
- Medalia de aur - Fizică - Baboi Artur - cl.IX
- Medalia de aur - Matematică - Baboi Artur - cl.IX
- Medalia de argint - Matematică aplicată "Adolf Haimovici" - Bobeş Maria - cl.XII
- Premiul II - Fizică - Baboi Artur - cl.IX
- Premiul II - Matematică - Baboi Artur - cl.IX
- Premiul II - Concurs fizică "Evrika" - Baboi Artur - cl. IX
- Menţiune - Matematică aplicată "Adolf Haimovici" - Barbu Cristina - cl.XII
- Diploma de participare - Ştiinţe socio-umane - Mărginean Coralia - cl.XII
- Diploma de participare - Matem aplic. "Haimovici" - Călugăr Alexandra - cl.XII
- Diploma de participare - Geografie - Langa Cristina
- Diploma de participare - Informatica - Capalnean Sorana - cl. XI
- Diploma de participare - Limba si literatura romana - Radac Iulia - cl. XII

 

Olimpiadele de cultură generală - faza judeţeană

- Locul I - Fizică - Baboi Artur - cl. IX
- Locul I - Ştiinţe socio-umane - Mărginean Coralia - cl.XII
- Locul I - Chimie - Baboi Artur - cl.IX
- Locul I - Geografie - Langa Cristina
- Locul II - Informatică - Căpîlnean Sorana - cl.XI
- Locul II - Lb.şi literatura română - Popescu Roxana - cl.IX
- Locul II - Lb.engleză - Ciuhuţă Diana - cl.XI
- Locul II - Lb.engleză - Stuhler Simone - cl.XI
- Locul II - Ştiinţe socio-umane - Roman Adriana - cl.XII
- Locul II - Fizică - Bobeş Maria - cl.XII
- Locul II - Matematică - Bobeş Maria - cl.XII
- Locul III - Informatică - Grezer Peter - cl. XII
- Locul III - Lb.şi literatura română - Rădac Iulia - cl. XII
- Locul III - Lb. engleză - Mărginean Camelia - cl.XII
- Locul III - Matematică - Doca Alina - cl.XII
- Locul III - Geografie - Vincze Andreea
- Locul III - Matematică - Baboi Artur - cl.IX
- Locul III - Matematică - Tarnu Roxana - cl.X
- Menţiune - Informatică - Matei Lucian - cl.X
- Menţiune - Lb.şi literatura română - Oniga Mihaela
- Menţiune - Lb.şi literatura română - Gheorghiţă Cristina - cl. X
- Menţiune - Lb.şi literatura română - Magdaş Alexandra - cl. XII
- Menţiune - Lb.engleză - Câmpean Dragoş - cl.X
- Menţiune - Lb.engleză - Foidaş Ioana - cl.X
- Menţiune - Lb.engleză - Lazăr Mădălina - cl.X
- Menţiune - Lb.engleză - Precup Cristina - cl.XI
- Menţiune - Lb.engleză - Prunaş Ramona - cl.XI
- Menţiune - Lb.şi literatura română - Mureşan Ioana
- Menţiune - Matematică - Magdaş Alexandra - cl.XII
- Menţiune - Matematică - Căpîlnean Sorana - cl.XI

 

Olimpiadele tehnologii - faza naţională

- Locul I - Tehnician în activităţi economice - Crişan Andreea-cl.XII
- Locul I - Tehnic - Motriuc Alexandru - cl.XI
- Locul I - Tehnic- Boer Alexandru - cl. XII
- Locul I - Tehnic – Chiorean Marius - cl.XII
- Locul I - Tehnician instalator pt.construcţii - Binder Beniamin - cl.XIII RP
- Locul II - Informatică aplicată - Csika Alexandru - cl.X
- Locul II - Informatică aplicată - Popa Iulia - cl.XII
- Locul II - Tehnician în automatizări - Deac Nicolae - cl. XI
- Locul II - Tehnician în activităţi economice - Mărginean Dorothea - cl.XII
- Locul II - Tehnician în activităţi economice - Armenean Maria - cl.XI
- Locul II - Tehnician în activităţi economice - Anghel Cristina - cl.X
- Locul II - Tehnician electronist - Zeca Marian - cl.XII RP
- Locul II - Tehnician instalator pt.construcţii - Tănase Ştefan - cl.XIII RP
- Locul II - Electronist aparate şi echipamente - Ioo Adrian - cl.XI AC
- Locul III - Informatică aplicată - Alecu Alexandra - cl.XII
- Locul III - Tehnician în activităţi economice - Barbu Cristina - cl.XII
- Locul III - Tehnician electronist - Tănase Laurenţiu - cl.XIII RP
- Locul III - Tehnician electronist - Cichi Ioan - cl.XII RP
- Locul III - Tehnic - Banciu Florin - cl.X
- Locul III - Electronist aparate şi echipamente - Muntean Adrian - cl.XI AC
- Menţiune - Informatică aplicată - Faloba Răzvan - cl.XII
- Menţiune - Tehnician în activităţi economice - Călugăr Cristina - cl.XII
- Menţiune - Tehnician în activităţi economice - Onofrei Andreea - cl.XI
- Menţiune - Tehnician în activităţi economice - Bad Codruţa - cl.X
- Menţiune - Tehnician electronist - Feisan Ioan - cl.XIII RP
- Menţiune - Tehnic - Ban Ovidiu - cl.X
- Menţiune - Tehnician în automatizări - Velţan Paul - cl.XI

 

Concursuri sportive - faza naţională

- Locul III - atletism - Nagy Judit - cl. XII
- Locul III - suliţă - Nagy Judit - cl. XII
- Locul III - tenis de masă - Cucean Cristian - cl. IX
- Diplomă de participare - şah - Vandor Teodora - cl. XI

 

Concursuri sportive - faza judeţeană

- Locul I - şah - Vandor Teodora - cl. XI
- Locul II - cros - Gatea Robert - cl. IX
- Locul I - tenis de masă, "Memorialul N. Anghelescu" - Cucean Cristian - cl. IX
- Locul I - tenis de masă, "Top 12 cadeţi" - Cucean Cristian - cl. IX
- Locul III - tenis de masă, "Trofeul secuiana" - Cucean Cristian - cl. IX