Anunțuri

Rezultate concurs 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Anunț de ocupare 3 posturi vacante.Detalii-AICI


Planul de școlarizare 2016-2017- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Resurse umane

 

  • Catedra de Limba română
    • 1. Csiki Ligia - titular, gr. 1
    • 2. Radu Maria - titular,gr. 2
    • 3. Csiki Attila - titular, gr. 1
    • 4. Damian Monica - titular, definitivat
    • 5. Manu Camelia -titular,gr. 2
  • Catedra de Matematică
    • 1. Valea Ștefan - titular, gr. 1
    • 2. Mureşan Gabriel - titular, gr. 1
    • 3. Miulescu Emilian - titular, gr. 1
    • 4. Benyi Iuliu - titular, gr. 1
    • 5. Roman Silvia- suplinitor, gr. 1
    • 6. Szekely Tivadar - completare, gr. 1
  • Catedra de Fizică
    • 1. Bădulescu Sorin - titular, gr. 1
    • 2. Bugar Paraschiva - titular, gr. 1
    • 3. David Ioan - plata cu ora, gr. 1
  • Catedra de Chimie
    • 1. Ion Teodora - titular, gr. 1
    • 2. Teglaș Teodora-suplinitor, definitivat
    • 3. Oprişor Cornelia - titular, gr. 1
    • 4. Mihaiu Simona - titular, gr. 1
    • 5. Custelcean Corina - titular, gr. 2
    • 6.Adam Paula - completare, definitivat
  • Catedra de Biologie
    • 1. Oneț Anca- suplinitor, definitivat
    • 2. Boian Corina - compl. normă, gr. 1
    • 3. Molnar Elisabeta - pensionar, gr. 1
  • Catedra de Socio-umane
    • 1. Păpară Monica - titular, gr. 1
    • 2. Tulea Corina – titular, gr. 1
    • 3. Seicean Ildiko - suplinitor, definitivat
    • 4. Hulpuş Eugen - titular, gr. 1
    • 5. Lungu Claudia - psiholog școlar
  • Catedra de Geografie
    • 1. Sas Ioan -titular, gr. 1
    • 2. Pop Corbea Ioan- titular, gr. 1
    • 3. Fabian Katalin - suplinitor, gr. 1
  • Catedra de Religie
    • 1. Petreuș Florin – suplinitor, debutant
    • 2. Custelcean Marius- plata cu ora
  • Catedra de Informatică
    • 1. Ignat Cornelia - titular, gr. 1
    • 2. Vinţi Margareta - titular, gr. 1
    • 3. Roman Silvia - suplinitor, gr. 1
    • 4. Bercea-Engels Claudia - suplinitor, gr. 2
  • Catedra de Limba franceză
    • 1. Vandor Camelia - suplinitor, definitivat
    • 2. Boeru Georgeta – pensionar,gr. 1
  • Catedra de Limba engleză
    • 1. Muica Violeta - titular, gr. 1
    • 2. Georgescu Nobili Diana- suplinitor, definitivat
    • 3. Vandor Camelia - suplinitor, definitivat
  • Catedra de Limba germană
    • 1. Sas Nicoleta- suplinitor, definitivat
    • 2. Oprean Daniela - pensionar, gr. 1
  • Catedra de arte
    • Moruțan Mariana - pensionar, gr. 1
  • Catedra de Educaţie fizică
    • 1. Cioc Maria - titular, gr. 1
    • 2. Popescu Nicolae-suplinitor, debutant
  • Catedra de Economie
    • 1. Pop Ovidiu Eugen - titular, definitivat
    • 2. Vasiu Emanuela - suplinitor, definitivat
    • 3. Aldea Ana – suplinitor, definitivat
    • 4. Pasc Viorel – suplinitor, definitivat
    • 5. Custelcean Corina - titular, gr. 2
    • 6. Morar Minodora- suplinitor, debutant
    • 7. Morariu Ana - pensionar, gr. 1
  • Ingineri
    • 1. Mureşan Sofia - titular, gr. 1
    • 2. Crăciun Constantin - titular, gr. 1
    • 3. Moldovan Rodica - titular,gr. 1
    • 4. Borcea Vasile - titular, gr. 1
    • 5. Cucean Maria - titular, gr. 1
    • 6. Szoke Sabin - titular, definitivat
  • Maiştrii instructori
    • 1. Pepene Bogdan - titular, gr. 2
    • 2. Rus Nicolae - titular, definitivat
    • 3. Morariu Ioan - titular, gr. 1
    • 4. Racea Teodor - titular, gr. 1
    • 5. Surdu Radu - titular, gr. 1
    • 6. Laţiu Gheorghe - titular, gr. 1

 

Conducerea școlii

Director: CUSTELCEAN CORINA- profesor chimie/economie, gr.1

Director adjunct: CSIKI ATTILA- profesor lb.română/lb.maghiară gr.1