Anunțuri

Rezultatele finale la concursul de angajare pe 5 posturi vacante- aici


Concurs de angajare 5 posturi vacante- detalii aici


Ziua europeană a limbilor străine marcată la SNG-25.09.2017-poze aici


ASIGURAREA CALITĂȚII-Raport RAEI-aici


Planul de școlarizare 2017-2018- AICI


S-a afișat bugetul pe anul 2017 în secțiunea Prezentarea școlii-Buget.


Condițiile specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante din unitate sunt afișate aici.


 

 

 


Obiectivele proiectului

GRUPUL TINTA

Grupul tinta include un numar de 100 persoane care vor fi calificate pentru ocupatiile  "Operator la extractia, tratarea, transportul si distributia gazelor" si "Sudor" (nivelul 2 de calificare), persoane angajate in companii de productie de profil.  Aplicand chestionare specifice de identificare a nevoii de instruire la nivelul angajatilor din sectoarele de profil, s-a stabilit ca e nevoie acuta de acest curs deoarece:

Este necesara dezvoltarea de abilitati, deprinderi si setarea unor atitudini ce incurajeaza reactii pozitive la schimbare in randul angajatilor;

Este necesara dobandirea unor cunostinte fundamentale si dezvoltrea unor deprinderi pentru persoanele aflate in pozitii cheie;
Este utila clarificarea unor notiuni teoretice si practice din domeniile abordate.


16.09.2011 Sunt admisi cursanti ai seriei 1 la cursul de Operator la extractia, tratarea, transportul si distributia gazelor din cadrul proiectului POSDRU/108/2.3/G/83169 urmatorii angajati:

1 BOGATAN CORNEL
2 BOZDOC DIONISIE-FLAVIUS
3 BUCSA DARIUS-NICU
4 COCOS NICOLAE
5 COROS CRISTIAN-TANASE
6 COTUT ANTON
7 FERENTI COROJA DAN-DEZIDERIU
8 FLUTUR OVIDIU-SILVIU
9 GAL DOMOKOS-MIHAI
10 HUDEA FLORIN-DIONISIE
11 JAKAB HUBA
12 IUGA ALEXANDRU
13 LAZAR CRISTIAN-IOAN
14 MATEI VASILE-DORIN
15 MICU IOAN-COSMIN
16 MIJA IOAN-FLORIN
17 ORBAN JOZSEF
18 POLOGEA ION
19 POP IACOB
20 POPA IULIAN
21 SOMESAN CODRUT
22 SUTEU OVIDIU-NICOLAE
23 SZEKERES JANOS-CSABA
24 TARNOVEAN MELINTE
25 ZUBCU PETRU-ANDREI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.04.2012 Sunt admisi cursanti ai seriei 2 la cursul de Sudor din cadrul proiectului POSDRU/108/2.3/G/83169 urmatorii angajati:

1 AGOSTON IOSIF
2 BIDULAC COSTICA-CRISTINEL
3 CARABAS IOAN
4 CIOARA MARIUS-SEBASTIAN
5 COLCER ALEXANDRU
6 COMSA ALEXANDRU-MIRCEA
7 DUMA IOAN
8 FACCIO EDMONDO RAFFAELLO
9 FARKAS CABI
10 FRANDES TEODOR-FLORIN
11 HODARNAU DIONISIE
12 KISS IOSIF
13 LENGHEA IOAN-FLORIN
14 LESCA DINU-IOAN
15 LUP GHEORGHE
16 MANITIU STELIAN
17 MICU TRIFON
18 MOLDOVAN GHEORGHE
19 PASTIU ILIE-SILVIU
20 POP MARIAN-RAZVAN
21 PUSCAS SERGIU-IOAN
22 RUSU MIHAI
23 SAS IOAN-CRISTIAN
24 SARASAN GHEORGHE
25 SZASZ ADRIAN-DANIEL
26 SZEKELI IOSIF
27 SUTEU MIRCEA
28 TERBEA MIHAI

 


11.05.2012 Sunt admisi cursanti ai seriei 3 la cursul de Operator la extractia, tratarea, transportul si distributia gazelor din cadrul proiectului POSDRU/108/2.3/G/83169 urmatorii angajati:

1 ACHIM AUREL-IOAN
2 ANDREI OVIDIU
3 ANDRONACHE COSTEL-GABRIEL
4 BELEI MIHAI
5 BOGDAN GHEORGHE
6 COSTEA VASILE
7 DAVID VIOREL
8 DRAGAN REMULUS
9 ISCIUC FLORENTINA-DANIELA
10 LASZLO TIBOR
11 LUNGU IULIAN
12 MAIERUS HORIA-AUREL
13 MINDRILAS IONEL-IULIAN
14 MISCA CRISTINEL
15 MOLDOVAN IOAN
16 MORARIU MIHAIL
17 MOROSANU IOAN-ALEXANDRU
18 MURAR MIHAI-LEON
19 NECHITA COSTEL
20 PETRUSEL IONUT-VASILE
21 POP IOAN
22 POP MIRCEA
23 POPESCU DANIEL-CONSTANTIN
24 PUSCA AUREL
25 SOIM IONEL
26 STATE IOAN
27 SZAVAI PETER
28 URCAN CRISTIAN-MIHAIL



26.10.2012 Sunt admisi cursanti ai seriei 4 la cursul de Operator la extractia, tratarea, transportul si distributia gazelor din cadrul proiectului POSDRU/108/2.3/G/83169 urmatorii angajati:

1 ANDREI GHEORGHE ALEXANDRU
2 BACILA DAN OCTAVIAN
3 BARBOS CONSTANTIN
4 BOTSCHNER ILIE ANDREI
5 BUNEA VASILE
6 BURNETE ION VERGIL
7 CALUGAR ALEXANDRU
8 DUMA VASILE
9 FARCAS SIMION
10 FERENCZ MIHALY
11 FULOP ATTILA
12 GIURGIU ALEXANDRU RAZVAN
13 GOGA VASILE
14 GORGAN DUMITRU
15 HUZU ALIN NICOLAE
16 LACATUS GHEZA
17 LACATUSU ODON
18 MARGINEAN MIRCEA DAN
19 MARICA DRAGOS
20 MATEFFY LEVENTE
21 MILASCON FLORIN
22 MUNTEANU MARIUS CLAUDIU
23 NEMES VALENTIN
24 OLARU RAZVAN LAUREAN
25 ONEA ZOSIM CRISTIAN
26 RUSU IACOB OVIDIU
27 RUSU TEODOR MARIAN
28 SCROB MIRCEA NICOLAE